Zahájení školního roku 2024/2025 19.8.2024

Zahájení školního roku 2024/2025

Vážení rodiče,

začátek školního roku se kvapem blíží a celý kolektiv mateřské školy se na vás a vaše děti již těší.

Mateřská škola bude v provozu od pondělí 2.9.2024 od 6:00 do 16:30 hodin (příchod do 8:00!).
Délku pobytu vašich dětí ve školce prosím zvažte alespoň v prvních dnech. Zejména pak u nově příchozích dětí doporučujeme zvolit pozvolnou adaptaci a vyzvedávání například již po dopolední svačině či po obědě.

Nově příchozím připomínám, že je nutné provést přihlášení a aktivaci ke stravování ještě před začátkem školního roku, tzn. tento nebo příští týden v kanceláři školy.
Stravu je nutné přihlásit v aplikaci nejpozději do pátku 30.8.2024 do 13:30 hodin!

V jednotlivých šatnách bude umístěno rozdělení značek.

Co přinést do MŠ první den:

• bačkory – pevné!
  • oblečení na zahradu
  • dostatek náhradního oblečení - spodní prádlo, ponožky, punčocháče, tepláky, tričko (vše uložené v sáčku v šatně)
  • pyžamo
  • kapesníky – papírové

Vše řádně podepsáno!

Současně připomínám, že schůzka pro všechny rodiče (nově přijatých i současných školkových dětí) proběhne 3.9.2023 od 17 hodin v ZELENÉ třídě (SOVIČKY), kde budou upřesněny další informace k nadcházejícímu školnímu roku (úprava školního řádu, úplata za MŠ, akce a výlety, atd.)

TĚŠÍME SE!